Színház menedzser pozcióba munkatárat keresünk (Nagykovácsi)

Színház menedzser pozcióba munkatárat keresünk

Feladatok

  • Az Iskola  színházteremben vagy egyéb helyszínen (black box, dráma room) zajló  programjainak (gyűlés, koncert, színházi előadás, musical,) felügyelete.
  • A technikai eszközök folyamatos, időszakos és rendszeres karbantartása, ill. annak megszervezése (a jelenlegi használt technikai felszerelésről a beadott pályázónak igény esetén további információt adunk).
  • Az eszközök működőképességének biztosítása
  • Pótlási és fejlesztési terv összeállítása az igényeknek és a technikai fejlődésnek megfelelően. Beszerzések lebonyolításában közreműködés.
  • Díszlettervezés, adaptálás a szükséges anyagbeszerzésekkel, egyeztetés a tanárokkal, beszerzéssel és belső lakatos és asztalos gárdával
  • Díszletépítés, bontás és raktározás (szükség esetén a karbantartók bevonásával)
  • Az iskola dráma tanáraival folyamatos egyeztetés, a dráma oktatásban részvétel különösen az audio-vizuális eszközök terén a tanulók ismereteinek bővítése
  • A színházterem, MPR és a Black Box használatának beosztása, egyeztetés az érintett  tanárokkal az Iskola támogató rendszereinek segítségével.
  • A technikai szakkörök munkájában részvétel
  • Mobil hangrendszerek igény szerinti helyre, időre ( külső belső helyszín)telepítése,
  • Külsős gyártók bevonásával időnként fotó ill. Youtube videó (Vectorworks software használta)
  • A magyar kulturális élet ismerete és megismertetés a tanrendbe építve ill. előadások, látogató művész programok által.
  • Az AISB szabályzatainak megismerése és betartása

Elvárások

Személyes jellemzők

  • Kiváló szervező és időgazdálkodási képesség
  • Kezdeményező készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás, együttműködési képesség
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Angol és magyar nyelv magas szintű használata a kommunikáció során

Műszaki végzettség és tapasztalat

  • Műszaki felsőfokú diploma, a színháztechnika és audiovizuális eszközök alapos ismerete, használatában igazolt tapasztalat
  • Számítógép használat (Google apps, word, excel etc.), online és mobil megoldások/applikációk használata

Előnyök

  • Műszaki diploma

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes, a jelölt tapasztalatainak megfelelő fizetés
  • Bónusz
  • Cafetéria juttatások
  • Mobil telefon

Leírás

Megbízónk 1973 óta működik Magyarországon. A non profit, magán intézmény székhelye Nagykovácsi. Megbízónk amerikai tanrend szerint oktat, az intézményt a Council of International Schools és a Middle States Association of Colleges and Schools szervezetek akkreditálják. Az Iskola amerikai és nemzetközi (IB) érettségit biztosít. Az iskola tanulóinak létszáma több mint 900 fő. A tanulók a világ 56 országából érkeznek hozzájuk. Tanáraik, vezetőik külföldi (főként amerikai, kanadai, brit) állampolgárok. A támogató személyzet és az adminisztratív munkaerő nagy része magyar állampolgár. Magyar dolgozóikat a Munka Törvénykönyve szabályai szerint alkalmazzák.

Munkavégzés helye

Nagykovácsi

Nagykovácsi