Szobalány munkatársat keresünk (Budapest)

Szobalány munkatársat keresünk

Feladatok

  • zuhanyzós szállodai szobák takarítása
  • külső – belső közösségi területek tisztántartása

Elvárások

  • Lojalitás: leendő Kollégáinktól Cégünk és Vendégeink iránti elkötelezettséget várunk
  • Rugalmasság: szükség esetén munkavégzés más munkaterületen is, pl. reggeliztetés
  • Hétvégi munkavégzés: munkaidő heti 40 óra 2 szabadnappal, melyek gyakran nem a hétvégére esnek.

Előnyök

  • Alapfokú angol, német vagy orosz nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatások

Leírás

Soroksári szállodánkba szobalány Kollégákat keresünk!

Ha precízen takarítasz, igényes vagy a munkádra és önmagadra, szeretsz csapatban dolgozni, de önálló munkavégzésre is képes vagy, meglátod a tennivalókat, és szeretnél egy családias hangulatú munkahelyen dolgozni, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat egy pár soros bemutatkozással.

Munkavégzés helye

Soroksár

Budapest