Szoftver mérnök – Analízis területre (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Szoftver mérnök – Analízis területre

Feladatok

  • Termékek hibaanalízisének elvégzése beágyazott programok segítségével;
  • Vevői problémák kapcsán felmerülő gyökérok elemzése;
  • Hibaterületek feltárása és körvonalazása;
  • Szakmai csoportok vezetése;
  • Javítóintézkedések kidolgozása és végrehajtása;
  • Riportok, dokumentációk készítése a vevők illetve a menedzsment felé.

Elvárások

  • Mérnök informatikus vagy villamosmérnök végzettség (BSc/MSc)
  • Infotainment rendszerek ismerete (HW, SW)
  • Autóipari gyártó tapasztalat, rendszerek ismerete;
  • Operációs rendszerek, programnyelvek ismerete és jártasság (pl. Linux);
  • Problémamegoldó módszerek ismerete (5 Why, Y-Effect, Halszálka diagram, 8D, stb.);
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény a termékekre;
  • Rugalmas munkaidő.

Előnyök

  • TCP/IP, Telnet, SQL ismerete
  • IOC és processzorok (ARM) HW ismerete
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár