Szoftver tesztmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk Európa legnagyobb videotermékeket fejlesztő és gyártó cége. (USA, Dubai, Kanada , Szingapúr, India, Latin-Amerika, Málta ,stb..) Termékeik és berendezéseik a legnagyobb világsztárok koncertjein és szinte minden modern német autógyár 3D szimulációs termében is megtalálhatóak. Népszerűek olajfúró tornyok vezérlőiben és közismert épületek irányító központjaiban, repülőgépeken, hatalmas jachtokon, de még tengeralattjárón is. Rendezvények, ahol a termékeik megjelentek: Európai Bajnokságok, Olimpiai Bajnokságok, Eurovíziós Dalfesztivál, Disneyland. A Google, Facebook, Microsoft , Apple, EA Sport,s Cisco és LinkedIN is használják a termékeiket.

Szoftver tesztmérnök

Feladatok

Feladatok:

  • A cég 4K felbontású, 20Gbit/sec sávszélességű jelátviteli rendszerek hardverének, firmware-ének, kezelőszoftverének és konfigurátorának tesztelésében való részvétel ( a legmodernebb mérőműszereket használatával),
  • Részt venni a szoftver fejlesztési folyamatában az ötlet legszületésétől kezdve egészen a végfelhasználóktól visszajövő speciális hibajelenségek kivizsgálásáig,
  • Az automatizált tesztelési folyamatok kialakítása és implementálása,
  • Hardver és szoftver tool-ok készítése.

Követelmények

Elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat tesztelésben (automatizálásban legyen valamennyi tapasztalat),
  • Python vagy más egyéb szkriptnyelvek ismerete,
  • Villamosmérnök vagy informatikus végzettség,
  • Objektumorientált programozási tapasztalat,
  • Csapatjátékos beállítottság és alkalmazkodó készség.

Előnyök:

  • CI rendszerekkel való tapasztalat (pl. Jenkins),
  • Szakmai angol nyelvismeret,
  • Verzió követő rendszerek ismerete (pl. Git, SVN, Mercurial),
  • Mobilalkalmazás tesztelés,
  • IT security technológiák ismerete,
  • Tapasztalat a következőkben: QT, JavaScript, HTML, WebDriver.

Amit kínálunk

Amit a cég kínál Neked:

  • Mindig a legújabb technológiákkal, szabványokkal fogsz dolgozni AV területen.
  • Folyamatosan fejlődési lehetőség szakmai karrieredben.
  • Világpiacú sikerek. Komplex mérnöki feladatok, új kihívások.
  • Biztonságos munkahely (kézfertőtlenítő, maszk, korlátozott irodai létszám);
  • Szabadon ötletelhetsz, kreatív feladatokat kapsz.
  • Home office lehetőséget.
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahelyet.
  • Magas színvonalú csapatépítő tréningeket és egyéb közösségépítő programokat.
Budapest