Szoftverbevezetési Tanácsadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, több mint 300 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, több mint 4000 vállalatot, és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

Szoftverbevezetési Tanácsadó

Feladatok

  • Ügyféligények felmérése, támogatása
  • End-userek oktatása
  • Vállalati termék ügyfelek számára való minimális testreszabása
  • Implementációs projektekben való részvétel
  • Szakmai és szoftverkezelési szaktanácsadás
  • Társosztályokkal való rendszeres szakmai egyeztetés

Követelmények

  • ügyféltámogatási tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • HR/bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
  • folyékony Angol nyelvisemeret
  • nyitotság a tanulásra

Előnyök:

  • Atlassian termékekkel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • home office lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • összetartó csapat
  • versenyképes, többelemű juttatási csomag
  • Átfogó betanulási program

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest