Szoftverbevezetési Tanácsadó (Budapest)

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. Több, mint 30 éves szakmai tapasztalattal, több mint 300 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, több mint 4000 vállalatot, és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

Szoftverbevezetési Tanácsadó

Feladatok

  • Ügyféligények felmérése, támogatása
  • End-userek oktatása
  • Vállalati termék ügyfelek számára való minimális testreszabása
  • Implementációs projektekben való részvétel
  • Szakmai és szoftverkezelési szaktanácsadás
  • Társosztályokkal való rendszeres szakmai egyeztetés

Követelmények

  • ügyféltámogatási tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
  • folyékony angol nyelvisemeret
  • nyitottság a tanulásra

Előnyök:

  • Atlassian termékekkel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • home office lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • összetartó csapat
  • versenyképes, többelemű juttatási csomag
  • Átfogó betanulási program

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest