Szoftverfejlesztő gyakornok (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

A világ legnagyobb független, belső égésű motorok és hajtásláncok, hibrid autók, vezetéstámogató rendszerek, autóipari szenzorok algoritmusainak és beágyazott rendszereinek fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja keresi gyakornok kollégáit egy 3 hónapos projektmunkára.

Várunk téged, ha részt szeretnél venni a jövő járműveinek fejlesztésében és kreatív ötleteiket változatos projektekben váltanád valóra.

Szoftverfejlesztő gyakornok

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • irodalomkutatás az adott témában
  • elemző tanulmány elkészítése

Amit mi kérünk Tőled:

  • tagozat nem számít, lehetsz nappali, esti vagy akár levelező képzésen is
  • másodéves felsőfokú tanulmányokat folytass gépész-, jármű-, közlekedés-, villamos-, mechatronikai vagy minőségügyi mérnök szakon
  • légy pontos, körültekintő és alapos
  • szívesen végezz kutatómunkát

Amit mi nyújtunk Neked:

  • versenyképes bérezés
  • home office lehetőség
  • kutatásban és projektben való részvétel
  • szakmai tapasztalatszerzés

Munkavégzés időtartama:

3 hónap

Bér:

br. 157.500-315.000 Ft/hónap (belefektetett óráktól függően)

Munkavégzés helye:

100%-ban home office