Szoftvermérnök menedzser (Magyarország)

Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég. Fő tevékenységük egyedi igények alapján fejlesztett pénzügyi szoftverek szállítása- elsősorban hitelminősítés és kockázatelemzés területén. Csapatukba keresünk 1 fő szoftvermérnök manager kollégát.

Szoftvermérnök menedzser

Feladatok

  • Meglévő és új online banki core rendszerek fejlesztésének koordinációja
  • Hangsúlyosan backend (webservice), kövér kliens és webes fejlesztési feladatok megtervezése, koordinációja, nyomonkövetése
  • Rendszerintegrációs szervezési feladatok menedzsmentje
  • Szoros együttműködés a projektvezetővel

Elvárások

  • Min. 5 év C# szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Min. 10 év szoftverfejlesztő menedzseri tapasztalat (min. 10-20 fős csapat irányítása)
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Professzionális hozzáállás, analitikus gondolkodási képesség
  • Agilis fejlesztési módszertanban való jártasság
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Hosszútávú lehetőség
  • Folyamatos fejlődés
  • Barátságos, támogató légkör