Szoftvertesztelő gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A fizz.hu egy folyamatosan bővülő szolgáltatásokkal és termékportfolióval rendelkező online piactér, az OTP Csoport támogatásával. Még számos kihívás előtt állunk, de folyamatosan szem előtt tartjuk egyik legfontosabb célunkat: a vásárlás mindig biztonságos és zökkenőmentes legyen.

Szoftvertesztelő gyakornok

Feladatok

  • Tesztforgatókönyvek kidolgozása a követelmények és a meglévő funkciók elemzése alapján
  • Tesztesetek végrehajtása és az eredmények dokumentálása
  • Új szoftververziók funkcionális minőségének ellenőrzése
  • Hibajegyek készítése és a javításuk nyomon követése a fejlesztő csapattal együttműködve

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Műszaki szemlélet, gyors tanulási képesség, elemző gondolkodásmód
  • Kiváló matematikai logika és problémamegoldó készség

Munkaidő

  • Heti minimum 25 órában
  • Hétfőtől péntekig, általános irodai munkarendben

Amit kínálunk

  • Bruttó 2400 Ft/óra diákbér
  • Fél év munkavégzés után br. 2600 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Betanulást követően heti 2 nap home office
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Technológiai ismeretek és iparági gyakorlatok elsajátítása
  • Rendszeres csapatépítő események

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest