Szolgálatparancsnok (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Szolgálatparancsnok

Feladatok

  • Irányítja a beosztásához tartozó szolgálat szakmai tevékenységét, felügyeli azt;
  • Meghatározza az irányítása alá tartozó szervezeti egység feladatait;
  • Gondoskodik az előírt képzések és gyakorlatok megtartásáról, eszközök biztosításáról;
  • Végrehajtja a létesítményi tűzoltó parancsnok utasításait;
  • Intézkedik a tűzoltási és műszaki mentési feladatok végrehajtásáról, azokra történő felkészülésről;
  • Részt vesz az EHS fejlesztési projektekben;
  • Köteles részt venni a hivatásos katasztrófavédelmi szerv által szervezett gyakorlatokon;
  • Közreműködik a munkavállalók tűzvédelmi felkészítésében;
  • Gondoskodik a tűzoltás feltételeinek biztosításáról;
  • Tevékenyen részt vesz az esetleges mentési feladatokban, a tűzoltási tervnek megfelelően.

Elvárások

  • Tűzoltásvezető I. tanfolyam;
  • Tűzoltás vezetési tapasztalat;
  • Minimum középfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet;
  • Stabil háttér;
  • Szakmailag támogató csapat.

Előnyök

  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom