Szolgáltatási és adminisztrációs vezető (Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk a magyarországi ipari környezetvédelem egyik meghatározó szereplője. Fő tevékenysége az ipari szennyvíztisztítás, ezen belül foglalkozik tervezéssel, kivitelezéssel, szennyvízkezelők üzemeltetésével, valamint az üzemeltetésben használatos vegyszerek forgalmazásával. Csapatukba most proaktív, motivált kollégát keresünk vezetői pozícióba.

Feladatok

  • A szolgáltatások irányítása, üzemeltetés (tárgyi, személyi) feltételeinek biztosítása, az üzem működtetéséhez kapcsolódó feladatok ellátása és irányítása, beleértve a hulladékkezelési, környezetvédelmi és munkavédelmi követelmények betartását.
  • Kapcsolattartás a partnercégek közép és/vagy felsővezetőivel a jövőbeni műszaki fejlesztések szükségességének és módjának meghatározása, valamint az ügyfelek elvárásainak visszajelzése céljából
  • Az üzemvezetők/helyi vezetők munkájának felügyelete, iránymutatás az üzemeltetési dokumentáció elkészítéséhez, és ezek időközönkénti felülvizsgálata (munkautasítások, műszaknapló és jelentési rendszer)
  • Beszerzési tevékenység (alkatrészek-, gép- szerszám-, vegyszer-, egyéni védőeszköz- és egyéb beszerzési feladatok elvégzése)
  • Értékesítési tevékenység (a szolgáltatáshoz kapcsolódó projektek, továbbszámlázott beszerzések, ajánlatok, szerződések, kötelezettségvállalások előkészítése, a partnercéggel kötött szerződésben foglaltak maradéktalan teljesítése és teljesíttetése)
  • A munkavállalókkal kapcsolatos felvételi, teljesítményértékelési, megtartási és munkaviszony-megszüntetési feladatok elvégzése, a beosztott kollégák munkaóráinak, túlóráinak elszámolása, képzési tervek készítése
  • Környezetvédelmi, munkavédelmi (EHS) feladatok kezelése, kapcsolattartás a cég munkavédelmi képviselőjével, a környezetvédelemmel és munkavédelemmel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • A minőségbiztosítási rendszer (ISO) működtetése, belső auditok elvégzése, részvétel külső auditon, belső szabályzatok előkészítése, egyeztetése a vezetéssel.

Elvárások

  • Környezetmérnöki, vegyészmérnöki, biomérnöki vagy gépészmérnöki felsőfokú végzettség
  • Ipari környezetben szerzett min. 2-3 éves adminisztrációs és/vagy kereskedelmi tapasztalat
  • Angol középfokú (B2) szintű nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs, szervező- és vezetői készség
  • Probléma felismerő- és megoldó képesség, együttműködési készség
  • Haladó MS Office (Word, Excel, PowerPoint) ismeretek
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, és juttatási rendszer, éves bónusz, céges rendezvények
  • Stabil hátterű munkaadó, teljes körűen bejelentett, hosszú távú munka- és szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, rugalmas időbeosztás

Előnyök

  • Dél-pesti, vagy dél Pest megyei lakóhely

Munkavégzés helye

Magyarország,Pest