Szövetkezeti szolgáltatás projektvezető gyakornok (WHC02917) (Székesfehérvár)

Szövetkezeti szolgáltatás projektvezető gyakornok (WHC02917)

Ha pörgős munkára vágysz, szívesen foglalkozol emberekkel, de közben az íróasztal mögött is jól érzed magad, ez egy remek lehetőség Számodra! A Kincentric Legjobb Munkahely díjas WHC Csoport saját csapatába, Székesfehérvárra keres Projektvezető gyakornokot szövetkezeti szolgáltatások területen.

Feladatok:

  • Rendszeres kapcsolattartás a partnerekkel, diák, kismama és nyugdíjas jelentkezőkkel, oktatási intézményekkel
  • Hirdetések feladása
  • Beérkező munkaerőigény kezelése
  • Toborzás-kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel
  • Bérszámfejtéssel, számlázással kapcsolatos feladatok
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség és folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs képesség, szervezőkészség
  • Proaktivitás
  • Önálló munkavégzés
  • Ügyfélorientált szemléletmód

Munkavégzés helye

Székesfehérvár