Tablettaüzemi technológus (16-2911) (Magyarország)

Tablettaüzemi technológus (16-2911)

Innovatív, folyamatosan bővülő gyógyszeripari partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

Termékfejlesztés, tabletta technológia fejlesztése,

Tablettaüzemi termelési folyamatok felügyelete,

Folyamatvalidációban való részvétel,

Új termékek bevezetése,

Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

Tablettagyártásban szerzett tapasztalat (gyártó- vagy K+F területen),

Elsődlegesen gyógyszeripari, vagy vegyipari, vagy élelmiszeripari szakmai háttér,

Angol nyelvtudás, legalább írás-olvasás szintjén.

Junior és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

Kiemelt, magas szintű szakértői pozíció,

Home office lehetőség,

Kimagasló bérezés és juttatási csomag (cafeteria, Medicover egészségbiztosítás, éves bónusz),

30 Ft/km benzintámogatás,

Válságálló, stabil hátterű munkáltató,

Folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Pest vármegye