Takarítás,üzemi kisegítés (Zalaegerszeg)

Mind-Diák Szövetkezet

A magyar tulajdonú sütőipari részvénytársaság a pékáru piac elismert szereplője, amely folyamatos fejlesztéseivel egyre növeli piaci részesedését.

Takarítás,üzemi kisegítés

Feladatok

  • pékség takarítása, üzemben történő kisegítés

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.534 Ft/óra alapbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1534 Ft lesz
  • Rugalmas, heti szinten egyeztetett beosztások

Munkaidő

  • Szombat 6:00 órai kezdéssel 4-6-8 órai munkavégzés
  • heti 8 óra vállalása

Elvárások

  • Igényes, a higiéniára kiemelten érzékeny munkavégzés
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Nappali vagy passzív jogviszony igazolása
  • Betöltött 16 életév

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg és környéke

Zalaegerszeg