Takarítási területvezető (Budapest)

Több éve sikeresen működő, teljes mértékben magyar tulajdonú cég keres takarítás szolgáltatási tevékenységének operatív irányítására

takarítási területvezetőt

Budapest XXIII. kerületi logisztikai központba

Feladatok:

  • Takarító személyzet napi munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Beosztások elkészítése és kiadása.
  • Jelenléti ívek ellenőrzése, összegyűjtése és leadása
  • Kapcsolattartás a Megbízóval (igény szerint, akár napi szinten)
  • Heti jelentések elkészítés

Elvárásaink leendő munkatársunkhoz:

  • Magas stressztűrő képesség
  • Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs készség
  • Befejezett középfokú tanulmányok (érettségi vizsga)
  • Munkakörrel azonos vagy hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Rugalmasság a munkavégzésben
  • Felhasználó szintű számítógépes tapasztalat
  • OKJ-s szakmai vizsga takarításban
  • takarítógépek és tisztítószerek átfogó ismerete

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony
  • Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
  • Utazási hozzájárulás 30 Ft/km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése a Budapest közigazgatási területén kívül lakhellyel rendelkező személyek esetében.
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet kizárólag fényképes önéletrajzzal bérigényének megjelölésével vagy érdeklődhet a +36 29 351 881-es telefonszámon hétköznap 08:00-16:00-ig.

Budapest