Takarító (Vecsés)

Takarító

Több éve sikeresen működő, teljes mértékben magyar tulajdonú cég, minőségi takarítási szolgáltatás nyújtásához takarító munkatársakat keres Vecsésen.

Csatlakozz hozzánk Takarító pozícióba!

Feladatok:

  • Irodák, folyosók, lépcsőházak napi takarítási feladatainak ellátása, fertőtlenítése
  • Mellékhelyiségek tisztítása, fertőtlenítése
  • Ajtók, kilincsek fertőtlenítése
  • A higiéniai anyagok utántöltése

Elvárásaink leendő munkatársunkhoz:

  • minimum 8 év általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz és korrekt munkavégzés
  • Önmagára, munkájára és környezetére legyen igényes

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munkaviszony saját alkalmazotti állományba
  • A törvény által biztosított adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény), fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz; utazási hozzájárulás 30 Ft/km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése a -Vecsés közigazgatási területén kívül lakhellyel rendelkező személyek esetében.
  • Munkaidő napi 4 óra (20.00-24.00-ig) vagy napi 8 óra (19.00-03.00-ig)

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pozíció és város megjelölésével jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal vagy érdeklődhet a +3670 512 4828-as telefonszámon.
Vecsés