Takarító (Budapest)

Több mint 20 éves épület és intézmény üzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Takarító

Elvárások:

Budapesten, II. és XII. kerületei oktatási intézményekbe keresünk takarító munkatársakat határozatlan idejű jogviszonyba, teljes (nappali munkavégzés) és részmunkaidőbe (délutáni munkavégzés 2, 4 vagy 6 órában), valamint hajnali munkavégzésre (06:00-08:00 óra között tornaterem, öltöző takarítás).

  • Intézmények takarításában szerzett jártasság,
  • Önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány,
  • Takarítógépek kezelése

Feladatok:

  • Az intézmények (iskolák) irodahelyiségeinek, tantermeinek, folyosóinak, auláinak, lépcsőházainak, tornatermeinek, mellékhelyiségeinek tisztántartása, a rend fenntartása,
  • Hulladékok összegyűjtése,
  • Fogyóeszközök (WC papír, papír kéztörlő) feltöltése

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Munkahelyi megbecsülés,
  • Kiszámítható munkarend

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest