Takarító (Tata)

A hirdetés már lejárt!

Az Euronics országosan 64 áruházzal rendelkező műszaki szakkereskedő cég, melyet 1989-ben, Balatonfüreden alapítottak. A mai napig családi vállalkozásként működünk, teljes kollektívánk eléri az 1 100 főt. Tőkeerős, stabil piaci hátterünk és üzlethálózatunk mellett online értékesítésünk is folyamatosan fejlődik. Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél, precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban, akkor jelentkezz Hozzánk!

Takarító

Amiben számítunk rád

  • Az üzlettér, a raktár és a berendezések tisztán tartása, portalanítása.
  • A vizes blokkok, öltöző, konyha takarítása

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Precíz, igényes munkavégzés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Tata

Tata