Takarító (Budapest)

Budapest

Budapesti Intézmény megbízásából keresünk 6 órás munkavégzésre új munkatársat az alábbi pozícióba:

Takarító

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség,
  • Takarítási területen szerzett legalább 1 éves gyakorlat,
  • Büntetlen előélet,
  • Magyar állampolgárság

Feladatok:

  • Irodák, közös helyiségek takarítása, higiéniai eszközök töltése,
  • Rendezvények környezetének kialakítása (vízbekészítés, terítőzés, stb.),
  • Ruhatári feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • , A jogviszony időtartama:, Határozatlan idejű jogviszony,
  • , Foglalkoztatás jellege:, 6 órás részmunkaidő,
  • , A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:,
    • Magyar nyelvű önéletrajz,
    • Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata,
    • Bérigény megjelölés,
    • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul,
  • , Nyugdíjasokat csak a nyugdíjuk szüneteltetése mellett tudunk alkalmazni.,
  • , Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: Takarító"

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest