Takarító (Budapest)

Budapest

Budapesti Intézmény megbízásából keresünk 6 órás munkavégzésre új munkatársat az alábbi pozícióba:

Takarító

Elvárások:

Általános iskolai végzettség, Takarítási területen szerzett legalább 1 éves gyakorlat, Büntetlen előélet, Magyar állampolgárság, Cselekvőképesség

Feladatok:

Irodák, közös helyiségek takarítása, higiéniai eszközök töltése,, Rendezvények környezetének kialakítása (vízbekészítés, terítőzés, stb.), Ruhatári feladatok ellátása

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, , A jogviszony időtartama:, Határozatlan idejű jogviszony, Próbaidő: 4 hónap,

, A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:,

Magyar nyelvű önéletrajz, Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata, Bérigény megjelölés, Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul,

, Nyugdíjasokat csak a nyugdíjuk szüneteltetése mellett tudunk alkalmazni.,

, Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: Takarító"

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest