Takarító (Budapest)

Budapesti lépcsőházak nagytakarításával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Takarító

Elvárások:

B kategóriás jogosítvány, 1-2 év takarítói tapasztalat, Nyitott kedves személyiség, Önmagára és a környezetére való igényesség, Megbízható, alapos, precíz munkavégzés, rendszeretet, Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat, Saját autó

Feladatok:

Budapesti lépcsőházak nagytakarítása és napi szintű tisztántartása (társasházi lépcsőházak pókhálózása, ablaktisztítása, felseprése, felmosása, udvar és járdasöprés, stb.)

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Nettó 320.000 Ft/hó, Próbaidő után nettó 350.000 Ft-tól/hó (teljesítményarányos növekedéssel), Céges autó, Hosszú távú, biztos munkahely, , Munkaidő:, Fix délelőtt hétfőtől-péntekig reggel 6-tól délután fél 3-ig.

Budapest