Takarító (Dunaharaszti)

TAKARÍTÓ munkatársat keresünk dunaharaszti telephelyünkre, nappali munkavégzéssel.

Feladatok

  • Telephelyen található iroda, pék-, cukrász üzem, mellékhelység, udvar, parkoló tisztán tartása.
  • Nyílászárók időközönkénti takarítása.
  • A szelektíven összegyűjtött hulladékot a kijelölt helyre szállítja, csoportosítja, elrendezi és szállításra előkészíti.
  • Rend és tisztaság folyamatos ellenőrzése a raktári és udvari területen.

Elvárások

  • Környezetedre igényes vagy.
  • Rendszerető embernek tartod magad.
  • Megbízható és elkötelezett vagy a munka iránt.
  • Önállóan tudsz dolgozni a betanított munkafolyamatok alapján.
  • Együttműködő, pozitív személyiség vagy.

Amit kínálunk

  • Bejelentett, versenyképes jövedelem (nettó 1 600 Ft / óra).
  • Azonnali munkakezdés.
  • Biztos, hosszútávú munkahely.
  • Nagyfokú önállóság.
  • Kedvezményes élelmiszer vásárlás.

Munkavégzés helye

2330 Dunaharaszti, Király u. 3.

Önéletrajzodat a Jelentkezem az állásra gombra kattintással várjuk.

Érdeklődni lehet hétköznapokon 8:00-tól 16:00-ig: +36302349698

Dunaharaszti