Takarító – fémipari területen (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.:BP/0701/075046-5/2022-10

Takarító – fémipari területen
310

Feladatok

  • Olajos, zsíros felületek takarítása oldószerek használatával

  • Takarító gépek kezelése

  • Gyártó berendezések összetett felületeinek tisztítása

  • Polocok, szekrények takarítása fellépő/létra használatával

  • Padló felseprése, felmosása

Elvárások

  • Alapfokú végzettség

  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat

  • Terhelhető fizikum, jó állóképesség

  • Szabálykövető hozzáállás, alkalmazkodó készség

  • Igényes munkavégzésre való törekvés

  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés

Amit kínálunk

Keress KIEMELKEDŐEN takarítói munkakörben! VÁLLALD az 1 vagy 2 műszakos munkarendet és NE IJEDJ meg az erősen szennyezett ipari környezettől!

Takarítógépek segítik munkádat, melyekkel GYORSAN haladsz majd és CSILLOGNI fog minden!

Amennyiben érzed magadban a LENDÜLETET, PRECÍZ és TISZTASÁGSZERETŐ vagy  -> NÁLUNK A HELYED!

Amiért érdemes jelentkezni:

  • SZUPER alapbér

  • EXTRA juttatások:

  • Nt. 32.000 Ft/hó - Cafeteria juttatás (br. 504 000 Ft/év)

  • HAVI BÓNUSZ: 10-25%-ban - alapbér %-os mértéke teljesítmény alapján

  • NÖVELT MŰSZAKPÓTLÉK: 40% (2 műszak esetén)

  • MUNKÁBAJÁRÁSI támogatás:

  • Budapest határain túlról érkezőknek autó esetén: 30 Ft/km arányban.

  • Tömegközlekedés esetén: 86%-os arányban.

  • Választható munkarend: 1 vagy 2 műszakban (hétfőtől péntekig)

  • SZABAD hétvégék

  • HOSSZÚ TÁVÚ lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XXI. kerület

Budapest