Takarító / Takarítónő (Budapest)

TERÉZVÁROSI VAGYONKEZELŐ NONPROFIT ZRT.

Takarító / Takarítónő

(irodaház takarítás)

Feladatok

  • Irodahelyiségek, folyosók, vizesblokkok napi takarítása és tisztán tartása egy csapat tagjaként
  • Takarítószerek mennyiségének figyelése, fogyásuk jelzése
  • Irodahelyiségekből hulladék napi rendszeres ürítése
  • Időszakosan ablakok, ajtók, bútorok tisztítása (félévente nagytakarítás)

Elvárások

  • Minimum alapfokú iskolai végzettség
  • Igényes, tiszta munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Takarításban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett havi fix fizetés
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Kiszámítható munkaidő
  • Kulturált környezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • 3 hónap próbaidő
  • Vidékről bejáróknak vonat bérlet, busz bérlet, cafeteria és egyéb juttatások.

Egyéb információ az állásról:

  • Megváltozott munkaképességűek és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Munkaidő

  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • 6 órás napi beosztás (Hétköznap Hétfőtől Péntekig): 05.00-11.00 vagy 14.00-től 20.00-ig
  • 4 órás napi beosztás Részmunkaidősként (Hétköznap Hétfőtől Péntekig): 05.00-09.00 vagy 16.00-től 20.00-ig

Munkavégzés helye

1064 Budapest, Rózsa utca 81-83.

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest