Támogató - szerviz mérnök (Budapest)

A QLM TechLog ID Kft a QLM cégcsoport azonosítás technika és informatika területén működő üzletága széles ügyfélkörrel rendelkezik kereskedelmi, ipari és logisztikai szektorban.

Értékesítési tevékenységének bővülése lehetővé teszi új munkatárs alkalmazását budapesti munkahelyre

Értékesítést támogató szerviz mérnök

Feladatok

  • termékmenedzser - Ipari azonosítás technikai termékkör
  • értékesítői munka támogatása
  • szerviz tevékenységek elvégzése, dokumentálása
  • szerviz alkatrészellátás, anyaggazdálkodás,
  • vevői garanciális igények elbírálása
  • jó szervező- és problémamegoldó készség,
  • tervek készítése egészen az ötlettől a gyártási – kivitelezési folyamat végéig
  • kivitelezés segítése hatékony műszaki megoldásokkal

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • műszaki angol nyelvtudás
  • utazási hajlandóság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • informatikai, mérnöki vagy gyártástechnológiai végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil pénzügyi háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • változatos napi munka.
  • szállítói és belső képzések

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest