Támogató toborzó (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A WWF Magyarország Alapítvány része a világ legnagyobb civil természetvédelmi szervezetének. Céljai a vadon élő és veszélyeztetett állatfajok védelme, az éghajlatváltozás mérséklése, az édesvizeink és az óceánok védelme és az erdőirtások megállítása.

Támogató toborzó

Feladatok

  • Járókelők megszólítása budapesti plázákban, forgalmasabb csomópontokon és különböző eseményeken
  • A WWF bemutatása és információnyújtás a tevékenységeikről
  • Beszélgetés kezdeményezése a természetvédelmi problémákról és megoldásaikról
  • Aktív szerepvállalás a környezeti szemléletváltásban
  • Zero waste életmód népszerűsítése

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Heti minimum 16 óra vállalása
  • Rugalmas beosztás hétfőtől vasárnapig 8:00 és 18:00 óra között

Amit kínálunk

  • Br. 1400 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Jelenléti és teljesítménybónusz
  • Előrelépési lehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Divatos, kényelmes ECO munkaruha

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIV.

Budapest