Támogatói toborzó DIÁKMUNKA az S.O.S gyermekfalvaknál Zalaegerszegen! (Zalaegerszeg)

Támogatói toborzó DIÁKMUNKA az S.O.S gyermekfalvaknál Zalaegerszegen!

Leírás

Dolgozz egy jó ügyért a saját városodban! Az S.O.S. gyermekfalvak diák toborzóit keresik, hogy együtt dolgozzanak egy jó célért!

Feladatok

  • Járókelők megszólítása külső helyszíneken, forgalmasabb csomópontokon, vagy plázákban
  • Beszélgetés kezdeményezése az SOS Gyermekfalvak munkájáról
  • Támogatói nyomtatványok kitöltése és kezelése.

Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25 év alatti passzív jogviszony
  • 17. életév betöltése
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Elkötelezettség, lojalitás
  • Alkalmasság az önálló és csoportos munkavégzésre
  • Meggyőző beszédkészség
  • Nyitottság, udvarias viselkedés
  • Jó kiállás

Amit kínálunk
  • Munkavégzés az ország számos területén: Budapest,Debrecen,Szeged,Siófok,Szombathely,Kaposvár,Zalaegerszeg,Pécs,Békéscsaba,Kecskemét
  • Rugalmas, órarendhez is könnyen igazodó munkavégzés
  • Órabér vagy kimagasló eredmények esetén teljesítményalapú bérezés
  • Bér: bruttó 2000 ft/ óra

Egyéb információk

+36 92 510 581

Telefon

Munkavégzés helye

Magyarország

Zalaegerszeg