Tapasztalt kárszakértő (Budapest)

Tapasztalatod van flottakezelésben, károk elbírálásában, esetleg karosszérialakatos, autószerelő, vagy kárszakértői OKJ-d mellett irodai adminisztrációt is végeztél?

Angolul is magabiztosan kommunikálsz?

Multinacionális, gyártófüggetlen flottakezelésben nagy múlttal rendelkező 11. kerületi partnerünk lehet, hogy pont téged keres tapasztalt kárszakértői pozíciójába!

Tapasztalt kárszakértő

Feladatok

Ebben a pozícióban a következő feladatokat kell ellátni:

  • Biztosítani a javítási költségek elfogadását határidőn belül
  • Biztosítani a kárrendezési eljárás hatályos előírások szerinti lefolytatását
  • Felügyeni, hogy a karosszérialakatos és a fényező a javítási munkálatokat a jármű gyártója által javasolt technológiával végezze
  • Javítási költségek optimalizációja
  • Adatbevitel
  • Kapcsolat tartása a javítást végző beszállítókkal és optimális együttműködés szorgalmazása a napi ügymenetben, a működési panaszok rögzítése
  • Kiemelt beszállítók hálózatának bővítésében való segítségnyújtás
  • Közreműködés a javítási munkák legmagasabb minőségének elérésében a javítás utáni szemlemegrendelésével és utánkövetésével, hozzájárulva ezáltal az ügyfél és a gépjárművezető magas szintű elégedettségéhez.
  • Gépjárművek biztosítási feltételeinek  helyes rögzítése
  • Javítások elkészülésének nyomon követése
  • Szükség esetén a biztosítóval, a brókerrel, az ügyféloldali flottamenedzserekkel kapcsolattartás

Követelmények

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • középfokú angol nyelvtudás
  • ügyfelekkel, valamint szolgáltatókkal egyaránt asszertíven kommunikáció képessége
  • az autópiac ismerete
  • a gépjárművek felépítésének kiváló ismerete
  • az MS Office programcsomag ismerete
  • csapatjátékos hozzáállás
  • gyors döntéshozatalra
  • saját munkáját jól szervezi
  • felelősségteljes hozzáállása
  • megbízhatóság
  • az Audatex, Eurotax ,InfoEkspert, Kárnavigátor programok ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Munkádat a versenyképes alapbéren felül cafeteria juttatással és bónuszlehetőségekkel jutalmazzák.
  • Márkafüggetlenül mélyedhetsz el ebben a központi feladatkörben, közben egy befogadó, támogató csapat tagja lehetsz.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest