Tapasztalt könyvelő (Magyarország)

Amennyiben rendelkezel több éves tapasztalattal teljes körű könyvelés területén és legalább középfokon beszélsz angolul, partnerünk téged keres! A részletekért olvass tovább és ha megtetszett a lehetőség, jelentkezz bátran az [email protected] e-mail címen!

Tapasztalt könyvelő

Feladatok

Feladataid lesznek:

  •  Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
  •  Zárásokban való részvétel különböző ügyfelek számára
  •  Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítése
  • Hatóságokkal (KSH, MNB, NAV) való kapcsolattartás
  •  Számviteli kérdések megválaszolása
  •  Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel – szükség esetén utazás
  •  Egy 2-3 fős szakmai csapat munkájának irányítása

Követelmények

  • Amikkel rendelkezned kell:
  •  Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny: pénzügy/számvitel szak)
  •  3-4 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  •  Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban egyaránt
  •  Erős számítógépes ismeretek (World, Excel)
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Alapos, részletorientált, pontos munkavégzés
  •  Előny: Navision program ismerete

Amit kínálunk

Ami vár rád:

  •  Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben
  •  Fiatalos és motivált csapat
  •  Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  •  Versenyképes bérezés és juttatások
  •  Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest