Táplálkozástudományi szakember munkatársat keresünk (Budapest)

Táplálkozástudományi szakember munkatársat keresünk

Feladatok

  • Sporttáplálkozási tanácsadás felnőtt és utánpótlás korú labdarugók részére;
  • Kapcsolattartás sportolókkal, edzőkkel;
  • Heti étrendtervezés és tápanyagszámítás felnőtt és utánpótlás korú labdarugók számára;
  • Edzések és mérkőzések intenzitásához és fajtájához étrend kialakítása;
  • Táplálkozási kultúra fejlesztése ezen belül is a sportolói teljesítményt növelő táplálkozási szemlélet átadása;
  • A munkáltató telephelyén működő konyha vezetése;
  • Étkezési naplók elemzése;
  • Esetleges dietetikai tanácsadás.

Elvárások

  • Felsőfokú (Bsc/Msc) szakirányú végzettség, táplálkozástudományi szakember/dietetikus;
  • Az Állami Egészségügyi Ellátó Központ által nyilvántartott egészségügyi szakképesítést szerzett személyek nyilvántartásában szerepel;
  • Angol középfokú nyelvtudás;
  • Összeszedett, precíz, a célok elérése érdekében elkötelezett dinamikus személyiség;
  • Kapcsolatteremtő és probléma-megoldó képessége kiemelkedő;
  • Képes az önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Profi sportolói (labdarúgói) tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú, stabil munkahely, megbecsülés.

Leírás

Megbízónk, budapesti labdarugó klub kispesti telephelyére keresünk Táplálkozástudományi szakembertaz alábbi feltételekkel:

Munkavégzés helye

Budapest, 19. kerület

Budapest