Targonca vezető-Székesfehérvár (Székesfehérvár)

Targonca vezető munkakörbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk székesfehérvári munkavégzésre keres Targoncás munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk székesfehérvári munkavégzésre keres Targoncás munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Raktáron belüli anyagmozgatások végrehajtása
  • Beérkező és kimenő áru targoncával való sérülésmentes lerakodása/felrakodása
  • Dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes (új típusú) targonca-vezetői engedély (vezetőüléses, vezetőállásos)
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • 12 órás munkarend vagy 3 műszak vállalása
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő termelési körülmények egy igazán támogató csapattal
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Hosszú távú, határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Hétvégi túlóra lehetőség
  • Munkaruházat
  • Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok

Munkarend:

  • Folyamatos 12 órás munkarend
  • 3 műszakos munkarend
  • túlórázási lehetőség

Munkabér

  • bruttó  280 000  Ft  / hó
Székesfehérvár