Targoncás (Kecskemét) (Kecskemét)

Targoncavezető kollégákat keresünk Kecskemétre!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk kecskeméti munkavégzésre keres Targoncás munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Feladatok:

  • Raktáron belüli anyagmozgatások végrehajtása
  • Beérkező és kimenő áru targoncával való sérülésmentes lerakodása/felrakodása
  • Dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes (új típusú) vezetőállásos targoncavezetői engedély
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Raktározásban és targoncavezetésben szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő termelési körülmények egy igazán támogató csapattal
  • Alapbér: Bruttó 2500 Ft / óra + 30% műszakpótlék (18:00-06:00) határozatlan idejű munkaszerződéssel vagy
  • nettó 2500 Ft / óra napi bejelentéssel- heti kifizetés
  • Cafateria juttatás (SZÉP kártya)
  • Hosszú távú, határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Hétvégi túlóra lehetőség
  • Munkaruházat
  • Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok

Munkarend:

  • 3 műszakos munkarend
  • túlórázási lehetőség

Munkabér

  • nettó  2 500  Ft  / óra
Kecskemét