Targoncás raktáros (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Gyógyszergyártásban piacvezető céghez keresünk olyan munkatársakat, akik szeretnének hozzájárulni a cég további sikeres működéséhez és modern környezetben, szuper juttatásokat kapva dolgozni. Ha te úgy érzed pont ezt keresed, jelentkezz a következő munkakörben:

Targoncás raktáros

Feladatok

  • Raktári készáruk, termékek, csomagoló anyagok raktározási teendőinek ellátása
  • Termékek szétosztásának, raktárból kiadásának elvégzése
  • Készáruk betárolása, kitárolása, csomagolása

Elvárások

  • Új típusú jogosítvány vezetőállásos és -üléses targoncára
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépismeret

Előnyök

  • Raktári tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, cafeteria, 13. havi fizetés
  • Kamatmentes lakáshitel
  • Változatos vállalati étkezde
  • Igénybevehető balatoni nyaraló
  • Ingyenes orvosi szakrendelés a telephelyen
  • Modern, fejlődő környezet

Munkavégzés helye

XVI. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest