Targoncás raktáros (állandó délelőttös műszak) (Budapest)

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság, budapesti csapata bővítés céljából keresi munkatársát

Targoncás raktáros (állandó délelőttös műszak) - Budapest

munkakörbe.

Az Ön feladata:

  • munkavégzés a friss (0-4 fok) és a fagyasztott térben (-18 fok),
  • áru betöltése a megfelelő helyre,
  • áru továbbítása a kijelölt tárolási helyre, raktáron belüli gépi anyagmozgatás,
  • a beérkezett áru le- és felszedése, azonosítóval való ellátása,
  • szállításra váró áruk előkészítése,
  • kézi- és gépi anyagmozgatás.

Az Ön profilja:

  • állandó délelőttös műszak vállalása
  • budapesti vagy Budapest környéki lakhely,
  • nagyfokú teherbírás,
  • pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges),
  • fiatalos lendület,
  • raktári tapasztalat (élelmiszerraktár),
  • érvényes targoncavezetői engedély és targoncavezetői tapasztalat, (legfőképpen magasemelésű)
  • azonnali kezdés előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, teljes bejelentés
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • heti 40 órás munkavégzés
  • fiatalos csapat.

Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a jelentkezési lap kitöltésével regisztráljon! Reméljük mielőbb csapatunkban üdvözölhetjük!

Budapest