Targoncás-Sárvár (Sárvár)

Cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres targoncás munkatársat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres targoncás munkatársat, akár azonnali kezdéssel! Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres targoncás munkatársat, akár azonnali kezdéssel!
Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!

Feladatok:
• Termékek anyagmozgatása (hűtőházban is)
• Beérkező és kimenő áru targoncával való sérülésmentes lerakodása/felrakodása
• Dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Targoncavezetésben szerzett több éves tapasztalat
• Élelmiszeripari tapasztalat (húsfeldolgozás)
• Egyműszakos munkarend vállalása (5:40-13:40)
• Megbízhatóság, rugalmasság
• Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
• Érvényes (új típusú) targonca-vezetői engedély (vezetőüléses, vezetőállásos, gyalogkíséretű)

Amit kínálunk:
• Hosszútávú, határozatlan idejű munkalehetőség
• Havibér: br 330 000 Ft + túlóra
• Munkába járás költségtérítés – 35 Ft/km gépkocsi térítés
• Ingyenes céges buszjárat
• Munkaruházat
• Kiemelkedő termelési körülmények
• Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok
• Túlóra lehetőség

Munkabér

  • bruttó  330 000  Ft  / hó
Sárvár