Targoncavezető (Tószeg)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük töltse ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot

Targoncavezető
73

Feladatok

  • Alapanyagok, kész termékek kamionokra való le-és felrakodása
  • Gyártósorok kiszolgálása anyaggal
  • Raktár és az üzem közötti árumozgatás
  • Targonca tisztán tartása, szakszerű, biztonságos kezelése
  • Készlet figyelemmel tartása, kommunikáció a soron dolgozó kollégákkal

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány,
  • OKJ ( 3313, 3323, 3324 )bizonyítvány
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Raktáros munkakörben szerzetet tapasztalat

Amit kínálunk

Felső kategóriás kerékpárok gyártásával foglalkozó partnercégünk számára targoncavezető kollégát keresünk!

  • Fix alapbér, ami próbaidő után emelkedik
  • Havi BÓNUSZ
  • Negyedéves BÓNUSZ
  • CAFETERIA: br. 25.000 Ft. (próbaidő után)
  • Napi egyszeri melegétkezés próbaidő alatt, próbaidőután opcionális

Munkavégzés helye

Tószeg

Tószeg