Targoncavezető (Szolnok)

Targoncavezető

Leírás

Szolnoki partnerünk részére keresünk gyakorlattal rendelkező targoncavezetőket, 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • targoncás feladatok ellátása a gyártás területén beérkező áru raktározása és kiadása
  • kiszállítások előkészítése
  • szállítmányok, megrendelések átvétele szállítólevél alapján való ellenőrzése
  • éves leltár készítésében való részvétel

Elvárások

  • érvényes targoncavezetői engedély
  • legalább két éves szakmai gyakorlat
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása
  • elektromos targoncán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállaltnál
  • támogató munkakörnyezet
  • bónusz+cafetéria
  • br. 1257 Ft-os kezdő órabér
  • ingyenes céges buszjáratok: Abony, Cegléd, Ecsegfalva, Fegyvernek, Kisújszállás, Kenderes, Kunmadaras, Kunszentmárton, Martfű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok-Szandaszőlős, Szolnok (Alcsisziget), Tiszaföldvár, Tiszafüred, Tiszapüspöki, Törökszentmiklós
  • vagy útiköltség térítés

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok