Targoncavezető (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk jelenleg több, mint 16,000 embert alkalmaz világszerte. 2018 folyamán új gyártóegységet kezdett el építeni Debrecenben, 500 új munkahelyet teremtve ezzel. Dinamikus fejlődő csapatukba keressük a lelkes és a szakmai fejlődésre vágyó új munkatársakat.

Targoncavezető

Feladatok

  • Alapanyagok betárolása polcos állványrendszerbe, előírás szerinti tárolása, mozgatása
  • Kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése (emelőgép napló napra kész vezetése)
  • Raktári csoportvezető utasításainak megfelelően külső/belső lokációk közötti anyagmozgatás
  • Egyéb, a csoportvezetőtől kapott raktári feladatok végrehajtása

Követelmények

  • Középfokú végzettség
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen