Targoncavezető (Nagykőrös)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és -közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük töltse ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Targoncavezető
54

Feladatok

  • Gyártósorok kiszolgálása anyaggal
  • Raktár és az üzem közötti árumozgatás
  • Targonca tisztán tartása, szakszerű, biztonságos kezelése
  • Készlet figyelemmel tartása, kommunikáció a soron dolgozókkal
  • Munkarend: 3 műszak, 8 óra

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Nagyfokú figyelem és precizitás a munkavégzés során
  • Csapatmunkára való képesség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

Konzervdobozokat gyártó, stabil hétterű partnercégünk részére munkatársakat keresünk TARGONCAVEZETŐ pozícióba.

  • AZONNALI belépési lehetőség egy STABIL HÁTTERŰ cégnél
  • HOSSZÚ TÁVÚ, BEJELENTETT munkalehetőség
  • JELENLÉTI BÓNUSZ és EMELT MŰSZAKPÓTLÉKOK emelik tovább fizetését
  • SZÉP-KÁRTYA HOZZÁJÁRULÁS (37.500 Ft/3 hó)
  • BETANÍTÁS szakavatott munkatársaktól
  • NINCS KÖTELEZŐ TÚLÓRA, fizetés kiegészítésként vállalhat önkéntes alapon
  • SZABAD hétvégék
  • MODERN, TISZTA környezet
  • BARÁTI légkör, emberközpontú VEZETŐSÉG
  • BEJÁRÁSÁT TÁMOGATJUK (tömegközlekedésnél a bérlet 86%-át, személygépjármű esetén 15 Ft/km üzemanyag térítést biztosítunk)

Munkavégzés helye

Nagykőrös

Nagykőrös