Targoncavezető (Környe)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Kft. Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Targoncavezető
45

Feladatok

  • Alapanyagok és elkészült termékek mozgatása és le/felhelyezése a kamionra
  • Gyártósorok kiszolgálása anyaggal
  • Raktár és az üzem közötti folyamatos árumozgatás biztosítása
  • Targonca tisztán tartása, szakszerű, biztonságos kezelése
  • Készlet figyelemmel tartása, kommunikáció a soron dolgozó kollégákkal

Elvárások

  • ÚJ típusú TARGONCAVEZETŐI jogosítvány, ÉRVÉNYES ORVOSI PECSÉTTEL!
  • ELEKTROMOS, HOMLOKVILLÁS VEZETŐÜLÉSES targoncán való tapasztalat
  • Nagyfokú figyelem és precizitás a munkavégzés során
  • Csapatmunkára való képesség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

Kis létszámú csapatba és családias környezetbe keressünk TARGONCAVEZETŐ kollégánkat!

Legyél TE csapatunk ÚJ tagja! Szabad hétvégék és bejárási támogatás Tatabányaiaknak is!

MOST BÉREMELÉS!!!

AZONNALI MUNKAKEZDÉS! Személyes interjú, sikeres próbavezetés –

Siess, mert fogynak a helyek!

  • MEGEMELT, FIX ALAP HAVI BÉR
  • HOSSZÚ távú, STABIL munkalehetőség
  • HATÁROZATLAN IDEJŰ MUNKASZERZŐDÉS
  • MAGAS PÓTLÉKOK!
  • RENDEZETT, MODERN környezet
  • Bejárás TÁMOGATÁSA
  • INGYENES sportolási lehetőség
  • SZÁMOS BÓNUSZ JUTTATÁS (negyedévente/évente/szezon végén)
  • CAFETERIA MÁR A PRÓBAIDŐ ALATT IS!
  • Rugalmas „szünetkivételek”-TE OSZTOD BE MAGADNAK!

Munkavégzés helye

Környe

Környe