Targoncavezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Targoncavezető

Leírás

A FedEx a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül. A  Ferihegyen található, 18. kerületi modern, logisztikai elosztó központjukba várják most új munkatársak jelentkezését akár azonnali munkakezdéssel, hosszú távra.

Feladatok

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban
  • Jegyzőkönyvek írása
  • Raktári feladatok elvégzése

Elvárások

  • Érvényes elektromos targoncavezetői jogosítvány
  • 1-2 év targoncavezetői tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Bruttó 3225 Ft/óra
  • Munkába járás támogatása
  • Cafetéria
  • Azonnali kezdés

Munkaidő

  • Hétköznapokon, 6:00-14:00 és 14:00-22:00 között végezhető munka
  • Heti váltásban történő délelőtti és délutáni műszak vállalása

  • cafeteria, bérlettámogatás

Munkavégzés helye

  • Budapest XVIII.
Budapest