Targoncavezető (Környe)

Takarmánygyártó, gabona- és fehérjenövény kereskedő cégcsoport megbízásából környei premixüzemébe munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Targoncavezető

Elvárások:

Targoncás munkakörben szerzett tapasztat, Pontos, precíz munkavégzés, Felhasználói szintű számítógépes ismeret, Segítőkészség, csapatszellem, Felelősségteljes munkavégzés, Érvényes OKJ-s targonca jogosítvány

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, Műszaki véna, Terhelhetőség

Feladatok:

Napi szintű premixüzemi anyagmozgatási feladatok (betárolás és kitárolás) ellátása, Árumozgatásban, betárolásban való aktív részvétel, Az üzemirend fenntartása, készletek feltöltése, kezelése, Áru-összekészítés szállítmányok szerint, A rábízott feltermelő berendezések üzemeltetése, kezelése és felügyelete az érvényes utasítások alapján, Leltározásban való aktív részvétel

Amit kínálunk:

Korszerű, folyamatosan fejlődő nemzetközi, ugyanakkor családias környezet, Munkavállalói ajánlási program, Szakmai fejlődés és képzési lehetőségek, Azonnali munkakezdés, Hosszú távú stabil munkahely, Piacképes bérezés (alapbér + egyéb juttatások + SZÉP-kártya juttatás), Utazási költségtérítés saját jármű illetve tömegközlekedési eszköz használata esetén is

Munkavégzés helye:

Környe

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Környe