Targoncavezető (Budapest)

Targoncavezető
107

Feladatok

  • Bejövő áruk fogadása, beraktározása
  • Kivitelezés a raktárból
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Előfordulhat kézi anyagmozgatás is ( Pl. karosszériaelemek, motorháztetők pakolása kamionról)
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Váltott (2 műszak) vállalása
  • Új típusú targoncavezetői engedély (3312, 3313, 3324) érvényes orvosi pecséttel
  • Fontos a jó látás és hallás
  • Kitűnő fizikai állapot szükséges

Amit kínálunk

Dolgozzunk együtt BUDAPEST belvárosában!

Autóipari termékek forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk TARGONCAVEZETŐ munkatársakat!

Hetente váltakozó műszak | Bejelentett állás | Csapatszellem

  • GYORS felvételi folyamat -> AZONNALI kezdés!
  • Belvárosi munkavégzés - könnyen megközelíthető munkahely
  • BEJELENTETT munkavégzés STABIL hátterű partnerünknél
  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség - számunkra FONTOS VAGY!
  • 2 műszak heti váltással! 06:00-15:00; 11:00-20:00
  • NINCS éjszakázás
  • TELJESÍTMÉNY PRÉMIUM
  • JELENLÉTI BÓNUSZ
  • MŰSZAKPÓTLÉK (30%)
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest