Targoncavezető (Magyarország)

Targoncavezető

Feladatok

  • - Kézi és gépi anyagmozgatás
  • - Termék tároláshoz szükséges segédanyagok mozgatása, tároló konténerek összeszerelése
  • - Termék tároló konténerek ellenőrzése és a belső csomagolóanyagok behelyezése
  • - Segítő munkákon kívül a Tisztítói feladatok ellátása szükség esetén

Követelmények

  • - szakmunkás végzettség,
  • - 1 műszakos munkarend vállalása.
  • -érvényes targoncavezetői jogosítvány és bizonyítvány 3324, 3312 típusokra.

Előny:

  • - tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • állandó nappalos, 1 műszakos munkarend,
  • 13. havi fizetés, később (teljes pénzügyi év eltelte esetén) elérhető 14. havi fizetés.
  • Cafetéria (éves br. 700.000 Ft-os keret)
  • utazási költségtérítés, autóval nettó 21 Ft/km, tömegközlekedéssel 86%-os térítés, a fennmaradó 14% kérhető a Cafetéria keretből 1-es szorzóval.
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség.

Munkavégzés helye

Tiszaújváros