Targoncavezető (Budapest)

Budapest XXI. kerületében lévő élelmiszeripari vállalathoz keresünk 1 műszakba targoncavezető kollégát. Ha szeretnél egy családias közegben dolgozni, ahol szabadok a délutánjaid és a hétvégéid, akkor várom jelentkezésed.

Targoncavezető

Feladatok

  • beérkező áruk tételes átvétele/kiadása, átvett áruk ellenőrzése
  • áruk, anyagok emelése, polcra helyezése és egyéb helyre mozgatása
  • áruk gazdasági egységeken belüli és kívüli (épületek közti) szállítása
  • kézi anyagmozgatás
  • hűtőházi raktáros helyettesítése a szabadsága ideje alatt

Követelmények

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány és vezetési tapasztalat (vezetőüléses és emelővillás)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarendet hétfőtől péntekig (06:00 - 14:30)
  • hosszú távú munkalehetőséget teljes munkaidős munkaviszonnyal
  • kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőséget
  • céges mobiltelefont
  • stabil, megbízható vállalati hátteret
  • munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest