Targoncavezető (3313,3324) (Gyál)

Gyáli raktár megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Targoncavezető (3313,3324)

Elvárások:

Min. 8 általános iskolai végzettség, OKJ Targoncavezetői bizonyítvány és/vagy érvényes gépkezelői jogosítvány 3324 és/vagy 3313 gépcsoportokra, Könnyű fizikai teherbírás, megbízhatóság, Gyártás folyamán jelentkező terhelések elviselése (hő - szag terhelés)

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

Beérkező - és kimenő áruk mozgatása, Raklapok mozgatása és válogatása, Munkaterület tisztán tartása

Amit kínálunk:

2800 Ft/óra nettó (kezdő órabér) plusz bejárási támogatás, , Munkaidő:, Napi nyolc óra, 3 műszakos munkarendben (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00-ig), , Jelentkezz még ma!

Munkavégzés helye:

Gyál

Gyál