Targoncavezető -Biatorbágy (Biatorbágy)

Biatorbágyi munkavégzésre új kollégákat keresünk! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk biatorbágyi munkavégzésre keres Targoncavezető munkatársat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk biatorbágyi munkavégzésre keres Targoncavezető munkatársakat, azonnali kezdéssel!

 Feladatok

  • Áruszállító járművek fogadása, áru leszedése
  • Bejövő áru átvétele
  • Anyagok bevételezése
  • Termelés támogatása, anyagigényének kiszolgálása
  • Kiszállításra váró tételek összekészítése
  • Áruszállító járművek rakodása, indítása
  • Leltár

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői képesítés (3312 és 3324-es)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Alapbér: bruttó 330.000 Ft / hó
  • Műszakpótlék 40 % (18:00-06:00)
  • Jelenléti pótlék: bruttó 10.000 Ft / hó
  • Cafeteria: nettó 18.000 Ft / hó
  • Bónusz évente két alkalommal
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat (Adony, Agárd, Alcsútdoboz, Baracska, Beloiannisz, Besnyő, Biatorbágy, Bicske, Budaörs, Budapest IX. kerület, Budapest XI. kerület, Csabdi, Csákvár, Diósd, Ercsi, Érd, Etyek, Felcsút, Gárdony, Göböljárás, Gyermely, Gyúró, Herceghalom, Iváncsa, Kajászó, Kápolnásnyék, Környe, Mány, Martonvásár, Nagyegyháza, Óbarok, Oroszlány, Pákozd, Páty, Perbál, Pusztaszabolcs, Ráckeresztúr, Seregélyes, Sóskút, Szár, Szárliget, Százhalombatta, Székesfehérvár, Tabajd, Tarján, Tárnok, Tata, Tatabánya, Tordas, Törökbálint, Vál, Velence, Vértesacsa, Vértesboglár, Vértesszőlős, Zsámbék)

Munkabér

  • bruttó  330 000 - 358 000  Ft  / hó
Biatorbágy