Targoncavezető (hétvégi)-Szombathely (Szombathely)

Cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres Targoncavezető munkatársakat szombati munkavégzésre!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres Targoncavezető munkatársakat szombati munkavégzésre! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres Targoncavezető munkatársakat szombati munkavégzésre!

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, betárolása
  • Gyártási igényekre történő kiadás (raklapos, ill. komissiós)
  • Raktáron belüli anyagmozgatások végrehajtása
  • A folyamathoz kapcsolódó dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több műszakos munkarend / szombati munkavégzés
  • Érvényes OKJ-s targonca jogosítvány (minimum vezetőüléses)
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, támogató munkahely
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek

Munkabér

  • nettó  2 223  Ft  / óra
Szombathely