Targoncavezető-kisegítő (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Targoncavezető-kisegítő

Leírás

A Linde Gáz Magyarország Zrt. a Linde csoport leányvállalata, mely világszerte az egyik legjelentősebb gázszolgáltató. Magyarországon öt telephelyen (Budapest, Dunaújváros, Kazincbarcika, Miskolc, Répcelak) közel 500 alkalmazottal gyárt ipari és orvosi gázokat.

Feladatok

  • Gázpalackok, közúti kocsik töltése az arra vonatkozó munkautasításoknak megfelelően
  • Töltési, gyártási és lefejtési folyamatok szakszerű végrehajtása
  • Töltő-, gyártó- és lefejtő berendezések üzemszerű használata, állapotának megóvása, tisztán tartása
  • Palackkarbantartással összefüggő tevékenységek
  • Telephelyre érkező vevők kiszolgálása, vevői palackok kezelése, raktárkészlet nyomon követése
  • Jogosítványnak megfelelő anyagmozgatási eszközök szakszerű kezelése
  • Fuvarok összekészítése, palackválogatás

Elvárások

  • Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség
  • Targoncavezető jogosítvány

Munkaidő

  • 2 műszakos munkavégzés (6:00-14:00; 13:30-21:30)

Amit kínálunk

  • Bruttó 430.000 Ft/hó + cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség (1-1,5 év)
  • Munkába járás támogatása: 15 Ft/km, vagy helyközi bérlet 86 %-a, vagy helyi bérlet 100%-a

Munkavégzés helye

  • Budapest IX.
Budapest