Targoncavezető/ raktáros (Miskolc)

Miskolci partnerünk targoncavezető/raktáros munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel

Targoncavezető/ raktáros

Feladatok

  • A szállítmányok rakodása, esetenkénti átvétele a raktár területén.
  • Az áruk raktározása a minőségi és mennyiségi szemrevételezést követően.
  • A gyártáshoz az alapanyagok határidőre és megfelelő helyre történő elszállítása a FIFO alapelv betartásával.
  • A rendszertechnikai eszközök (pl. vonalkód leolvasó) napi használata a megfelelő készletpontosság érdekében.
  • A gyártásból a késztermékek határidőre történő begyűjtése és raktározása a késztermék raktárban.
  • Az áruk komissiózása a kiszállításhoz.
  • A tehergépkocsik fel- és lerakodása a munkavédelmi előírások betartásával.
  • A göngyölegek, csomagolóanyagok időben történő biztosítása a termelés számára.

Követelmények

  • Középfokú végzettség (érettségi előnyt jelent).
  • Érvényes építő és anyagmozgató gép kezelő (targonca) engedély 3312, 3313, 3324 géptípusokra.
  • Raktározás területén szerzett szakmai tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, műszakpótlék, jelenléti bónusz, cafetéria)
  • túlóra lehetőség van, családi adókedvezményt lehet igénybe venni, és minden éven van béremelés.
  • ingyenes munkába járás tömegközlekedéssel: éves kombinált helyi bérlet, helyközi bérlet 100%-os támogatása,
  • modern autóipari technológia, korszerű, tiszta környezet, stabilitás, hosszú távú lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
  • szervezett buszjáratok a 4 műszakos munkarendhez igazodva már, Tiszaúkváros, valamint Mezőkövesd és Mezőcsát irányából is.
  • ötletmenedzsment rendszer,
  • munkahelyi és családi rendezvények,
  • ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat, családias hangulat.
  • fejlődési /előrelépési lehetőség, cégen belül belső pályázatokon keresztül.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc