Targoncavezető - Raktáros azonnali kezdéssel Budaörsön! (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Közép Európa legnagyobb autóipar raktárában Budaörsre azonnali kezdéssel keressük érvényes jogosítvánnyal rendelkező targonca vezetői szakmai tapasztalattal rendelkező kollégákat.

1 műszakos váltakozó munkarenddel! 8:00-16:30 és 10:00-18:30.

Szabad hétvégékkel.

Bérezés: Nettó 280.000 Ft/hó + 10.000 Ft étkezési támogatás

Feladatok:

  • Alkatrészek és tartozékok átvétele
  • Bejövő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése.
  • Áru betárolása a raktári tároló helyekre.
  • Áru kigyűjtése a raktári polcokról.
  • Alkatrészek és tartozékok csomagolása, a kimenő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése.
  • Áruk gépkocsira rakodása.

Elvárások: új típusú targoncavezetői jogosítvány (magas emelésű előny) 2-3 éves targoncavezetési tapasztalat.

Ne habozz jelentkezni!

Érdeklődni a 06707722175 számon.

Munkabér

  • bruttó  420 000  Ft  / hó
Budaörs